FCI Obedience

 

 

 

 

 

  • Kui teil on soov saada endale sõnakuulelik ja rõõmus koer, kes end ise hästi tunneb ja kellega ka teistel koertel ja inimestel on hea koos olla;
  • Kui teil on soov õppida ise ja õpetada oma koerale sõnakuulelikkuse elemente, et veeta koos kvaliteetaega;
  • Kui teil on soov jõuda poodiumile, siis teile sobivad meie kooli poolt pakutavad sõnakuulelikkuse trennid väga hästi.

 

Sõnakuulelikkus on spordiala ning  probleemkäitumisega koertele soovitame leida sobiv treener.

 

Sõnakuulelikkuse trennides me kõigepealt otsime koerale sobiva motivatsiooni, arendame koolituses kasutatavaid instinkte, õppime koeraga mängima ja õigesti koos vaba aega veetma.

 

Trennides pööratakse väga palju tähelepanu  tehniliste asjade õpetamisele läbi positiivsete emotsioonide ja tulevase võistluskoera õige töömeeleolu loomisele. 

 

Enne trenni tulekut soovitame käia vaatamas sõnakuulelikkuse võistlusi (leidub ka internetis sellekohaseid videosid). Soovitame põhjalikult uurida koolitaja tausta (läbitud koolitused, kogemused erinevate tõugudega, oma koertega tulemused spordis ja käitumine tavaelus, kasutatavad koolitusmeetodid jms) ning tema õpilaste tulemusi.

 

Sõnakuulelikkus on FCI (ehk rahvusvaheline) spordiala, kus saab võistelda nii Eestis, kui ka nt Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus jne.

 

Enne kui sa võistlema lähed pead aastaid igapäevaselt koera treenima, sest selle ala töömaht ja nõudmised on väga suured.