Skincare

Koerte käpapadjandid on väga tundlikud, seega tuleb talvel neile erilist tähelepanu pöörata. Tänavatele puistatud sool, kivikesed või muud kemikaalid kahjustavad käpapadjandeid ning ka väikesed haavandid võivad põhjustada koerale suurt valu.

Platinum SkinCare haavasalv/käpavaha on antibakteriaalsete omadustega, pehmendab, niisutab ning kaitseb käpapatju. SkinCare haavasalvi tõhusus põhineb looduslikel koostisosadel ja 3 koostisosa süsteemil:

 Ehe oliiviõli tungib sügavale kõige sisemisse rakke moodustavasse nahakihti. Looduslikud antioksüdandid ergutavad nahka uusi rakke moodustama ja kaitsevad vabade radikaalide eest. Oliiviõlil on ka antibiootiline, põletikuvastane ja immuunsüsteemi tugevdav toime.

 Looduslik mesilasvaha suleb haava nagu plaaster ja asendab puuduvat nahabarjääri. See kaitseb nahka põletiku eest ja selle niisutav toime on osutunud haavaravis väga efektiivseks. Mesilasvahal on antibakteriaalne, põletikuvastane ja sügelust vähendav toime ning selle suur A-vitamiini sisaldus ergutab uute rakkude kasvu.

 Taimsed ekstraktid mõjutavad nahka nii pindmiselt kui sügavuti. Lisaks antibakteriaalsetele, põletikuvastastele ja haava parandavatele omadustele leevendavad need ka sügelust ja vähendavad turset.

Kanna käppadele õhuke kiht salvi 10-15 minutit enne väljaminekut, et see jõuaks korralikult imenduda ning jalutuskäigult naastes pese käpad sooja veega ja vajadusel korda protseduuri.

Osta e-poest: www.koeratoit.ee/et/tooted/t/86/platinum-skincare-haavasalv-kapavaha?c=0